Shandong Agricultural Development Limited Company запрошує до співпраці українських вчених

1495

Ми наполегливо працюємо у сфері наукового співробітництва між Україною та Китаєм. Понад 30 університетів співпрацюють з нашою компанією та успішно беруть участь у спільних наукових дослідженнях України та Китаю в різних галузях: робототехніка, машинобудування, інформаційні технології, системи автоматизації, економіка, медицина, сільське господарство та інші.

Наш центр включено до реєстрів іноземних компаній, з якими рекомендовано співпрацю в освітній та наукових сферах для подачі грантових запитів Пекінської Біржі Високих Технологій.

Наразі китайська компанія «Shandong Agricultural Development Limited Company» має зацікавленість у проведені спільних наукових досліджень за наступними напрямками:

  • Дражування насіння
  • Розробка нових видів добрив
  • Мікроекологія рослин

У зв’язку з цим запрошуємо українських вчених (аграрні науки) прийняти участь у підготовці спільних з Shandong Agricultural Development Limited Company заявок на державні наукові гранти Китаю по вищезазначеним темам.

Сформувати заявки можна в єдиній в Україні онлайн платформі Грантова Аплікаційна Система «Один Пояс Один Шлях»: www.uccsr.org.ua/online/

За додатковою інформацією звертайтеся до:

Сергій Рижков, директор з наукового співробітництва Українсько Китайського центру Шовкового Шляху 

  • Телефон:+380503944477
  • E-mail: director@uccsr.org.ua

Додаток «Інформація про китайську компанію»

Shandong Agricultural Development Limited Company

Діяльність компанії включає виробництво та реалізацію мікробних добрив, біоорганічних добрив, органічних та неорганічних добрив, листових добрив, консультаційних послуг з сільськогосподарських технологій, технічних консультаційних послуг щодо бактерій, що сприяють збільшенню виробництва, та реалізації хімічної продукції (не в тому числі небезпечних товарів) (об’єкти, що затверджуються відповідно до закону, комерційна діяльність може здійснюватися лише після затвердження відповідними відомствами).

Технологія компанії заснована на теорії мікроекології рослин, з рослинними ендофітами як ядром, і вирішує проблему «твердих перешкод, пов’язаних з хворобами стерні і грунту» шляхом регулювання мікроекології рослин і мікроекології грунту.

Оригінальні інноваційні технології компанії, такі як «технологія мікроекологічного контролю захворювань для постійних (повторного видобутку) культур» і «технологія догляду за рослинами», усунули бар’єри для постійного (повторного видобутку) вирощування, розв’язаних захворювань, що переносяться грунтом, і зробили видатний внесок в сільськогосподарську промисловість і захист навколишнього середовища Китаю для підвищення сільськогосподарської конкурентоспроможності Китаю.

Компанія приймає «науково-технологічні інновації» як рушійну силу і створила систему технологічного володіння для всього виробничого ланцюга, включаючи розведення, бродіння, концентрацію, технологію навчання та стандарти застосування врожаю для «обструкції постійного (повторного вирощування) ґрунту» та «ґрунтових захворювань». З більш ніж 20 запатентованих технологій, це професійна команда з сильним оригінальним інноваційним потенціалом в Китаї.

Наразі компанія побудувала виробничий комплекс площею 40 000 квадратних метрів з сучасною виробничою установою площею 8000 квадратних метрів, центром досліджень і розробок площею 6000 квадратних метрів, заводом з виробництва бактерій площею 200 квадратних метрів і річною потужністю 100 000 тонн мікробних агентів (добрив), з виробничою потужністю 10 000 тонн корисних мікробних препаратів, є великим професійним виробником сільськогосподарських мікробних препаратів в Китаї.